Promocja

Nowa Alfa Romeo? Oferta, której szukasz!
Sprawdź leasing oraz kredyt „Promocja Zimowa”, które umożliwiają korzystne finansowanie zakupu aut.

Leasing „Promocja Zimowa” to rozwiązanie dla Twojej firmy, które umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Alfy Romeo.

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu
Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa
• Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu
• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP
• Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego będącego w ofercie Leasys Polska Sp. z o.o. oraz usług MOPAR
• Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
• Możliwość dopełnienia wszystkich formalności w salonie - rejestracja na lokalnych numerach tablic rejestracyjnych możliwa w wybranych punktach dealerskich/Oddziałach Leasys

Kredyt „Promocja Zimowa” umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Alfy Romeo.

•    Atrakcyjne oprocentowanie - już od 0%
•    Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa
•    Okres spłaty kredytu od 12 do 84 miesięcy
•    Niska pierwsza wpłata - tylko 10% wartości samochodu
•    Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów Alfa Romeo)
•    Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Kredyt lub GAP w jednej z dostępnych opcji
•    Kredyt dostępny dla osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców

Każdy z Klientów zainteresowanych nowym samochodem w atrakcyjnej ofercie Kredyt od 0% może sfinansować zakup wymarzonego samochodu zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja dokumentacji kredytowej została zastąpiona „ekologiczną” wersją digitalową. Zawarcie umów potwierdzone jest złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i FCA Bank - dokumentacja w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres mailowy!


Sportowa Giulia, SUV Stelvio, a może stylowa Giulietta? Wybierz leasing bądź kredyt „Promocja Zimowa” i zasiądź za kierownicą Alfy Romeo.

Chcesz dowiedzieć się więcej?


Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Szczegółowe warunki leasingu oraz odkupu samochodu są określone w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. Wykup samochodu przez Korzystającego jest opcjonalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland. Oferta jest ograniczona w czasie.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu w cenie 112 790,00 zł brutto, wpłata własna: 21 430,10 zł, okres kredytu: 60 miesięcy, 60 miesięcznych rat: 1 782,42 zł, stopa procentowa stała: 2,99 %, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 5,20 %, całkowita kwota kredytu: 99 230,93 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 8 595,78 zł (w tym opłata przygotowawcza: 2 890,22 zł, odsetki: 7 714,18 ubezpieczenie GAP Index 20%: 4 980,81 zł), całkowita kwota do zapłaty: 106 945,11 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 02.02.2021 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach Alfa Romeo oraz na www.fcabank.pl.

Logo            Logo