Promocja

- Elektryczny i ekologiczny napęd
- Nie emituje CO2
- Cichy z natury
- Zasięg do 320 kmFiat 500 „La Prima” to pierwszy całkowicie elektryczny samochód miejski wyprodukowany przez Fiata.
Już teraz możesz zamówić go także w Polsce!


- Elektryczny i ekologiczny napęd
- Nie emituje CO2
- Cichy z natury
- Zasięg do 320 km
- Dostępny w wersji cabrio oraz hatchback z panoramicznym szklanym dachem

NOWOCZESNY SAMOCHÓD MIEJSKI
Nowy model Fiata 500 „La Prima” to nowoczesny samochód miejski, który zapewni Ci autonomiczną jazdę na poziomie 2. Samodzielnie przyspiesza, hamuje, utrzymuje Cię na pasie ruchu, rozpoznaje znaki drogowe i sugeruje odpowiednią prędkość.

OSZCZĘDNA JAZDA
Sprawdź nasz kalkulator i oblicz, ile możesz zaoszczędzić dzięki użytkowaniu elektrycznego Fiata 500 „La Prima”

POŁĄCZ SIĘ Z PRZYSZŁOŚCIĄ
Nowoczesny system multimedialny z 10,25"  ekranem stanie się naturalnym rozszerzeniem Twojego smartfona, dzięki ultraszybkiemu parowaniu Bluetooth, ładowarce indukcyjnej i bezprzewodowej integracji z Apple Car Play.

Nowy Fiat 500 «la Prima» dostępny w dwóch wersjach:
• Cabrio
• Hatchback z panoramicznym szklanym dachem

Więcej informacji znajdziesz na stronie:
https://www.fiat.pl/500-elektryczny-la-prima

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Szczegóły w salonach autoryzowanych dealerów Fiata i na stronie www.fiat.pl. Niniejszy materiał nie stanowi oferty i ma charakter informacyjny. Prezentacja produktu ma charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy samochodu oraz wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu. Samochód widoczny na zdjęciu jest jedynie ilustracją, a cena jest uzależniona od wyposażenia.  Homologacja WLTP: dane dotyczące zasięgu elektrycznego samochodu są orientacyjne i zostały określone zgodnie z metodologią WLTP. Orientacyjne wartości mogą różnić się od oficjalnych danych. W codziennym użytkowaniu dane mogą się różnić i zależą od różnych czynników zewnętrznych oraz konfiguracji pojazdu: stylu jazdy, charakterystyki trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania / klimatyzacji czy stanu akumulatora.

FCA Poland S.A. ul. M. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 547-004-86-27, KRS 0000019628 - Sąd Rejonowy w Bielsku-Bia��ej, VI Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy 660.334.600 PLN, w pełni opłacony, formularz kontaktowy: https://www.fiat.pl/kontakt