Promocja

Niski miesięczny czynsz leasingowy.

Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa.

Leasing 102% to oferta wybierana przez Klientów, którym zależy na prostych i przejrzystych zasadach. Zakup Jeepa w leasingu jest dobrą alternatywą dla właścicieli firm lub przedsiębiorstw, z uwagi na przewidywalne miesięczne opłaty. Dodatkowym atutem jest również możliwość dalszego użytkowania samochodu marki Jeep® po zakończeniu umowy finansowania.
Leasing 102% z wykupem na koniec finansowania to atrakcyjna oferta dla firm. Rozwiązanie to jest wyjątkowo cenione, dzięki możliwości odkupu po zakończeniu umowy.

Korzyści Leasingu 102%:
• Okres leasingu 24-60 miesięcy
• Pierwsza wpłata od 1 PLN do 45%
• Stałe raty miesięczne
• Brak limitu kilometrów oraz poziomu zużycia samochodu
• Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa


Poznaj niezastąpione samochody Jeep® i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę. Skorzystaj z finansowania i już teraz sprawdź bezkompromisowe możliwości Jeepa w terenie!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Oferta leasingowa dotyczy modeli Jeep® i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 102% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Jeep® . Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów Jeep®. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.


Logo