Promocja

Niska rata, elastyczna formuła i przejrzyste warunki.

Atrakcyjne finansowanie niezawodnego Jeepa dla Twojej firmy.

Wynajem Smart Renting to nowa elastyczna formuła finansowania aut Jeep dla firm, oferowana przez Leasys. Co miesiąc płacisz stały czynsz, od razu poznajesz wartość wykupu samochodu i masz możliwość jego pierwokupu po zakończeniu umowy.

• Okres finansowania 12 - 60 miesięcy
• Opłata wstępna od 0% do 30%
• Przebieg w kontakcie 10 000 - 180 000 km
• Obowiązkowe usługi: samochód zastępczy oraz Assistance
• Możliwość rozszerzenia zakresu usług zawartych w racie
Wartość wykupu samochodu znana przy zawieraniu umowy
• Możliwość pierwokupu samochodu przez klienta po zakończeniu umowy

Sprawdź wysokość raty wynajmu w kalkulatorze rat wynajmu na stronie https://wynajem.jeep.pl/ Wystarczy, że wybierzesz preferowane parametry: przebieg, wpłatę i jeden z 3 dostępnych pakietów.

Przekonaj się o zaletach wynajmu Smart Renting i możliwościach samochodów Jeep. Wejdź na https://wynajem.jeep.pl/ i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta dotyczy wybranych wersji Jeep® i jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Szczegółowe warunki wynajmu określone są w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji i warunki umowy wynajmu oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u dealerów Jeepa.

Logo