Promocja

Nowy Jeep® Oferta, której szukasz!

Sprawdź leasing oraz kredyt „Promocja Letnia",
które umożliwiają korzystne finansowanie zakupu
nowych i używanych aut marki Jeep®.

Leasing „Promocja Letnia” to rozwiązanie dla Twojej firmy, które umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Jeep®.

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu

Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa

• Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu

• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP

• Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego będącego w ofercie FCA Leasing oraz usług MOPAR

• Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń

• Możliwość dopełnienia wszystkich formalności w salonie - rejestracja na lokalnych numerach tablic rejestracyjnych możliwa w wybranych punktach dealerskich/Oddziałach FCA Leasing

Kredyt Letni

• Możliwość finansowania zakupu nowych i używanych samochodów marki Jeep®

Atrakcyjne oprocentowanie - możliwość zastosowania stałej stopy procentowej gwarantującej niezmienność raty przez całe finansowanie!

• Niska pierwsza wpłata - tylko 0% wartości samochodu

Minimum formalności!

• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Kredyt lub GAP w jednej z dostępnych opcji

• Szybka decyzja kredytowa!

Każdy z Klientów zainteresowanych nowym samochodem w atrakcyjnej ofercie wiosennej mo��e sfinansować zakup wymarzonego samochodu zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja dokumentacji kredytowej została zastąpiona „ekologiczną” wersją digitalową. Zawarcie umów potwierdzone jest złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i FCA Bank - dokumentacja w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres mailowy!

Legendarny Wrangler, praktyczny Renegade, niezawodny Compass i bezkompromisowy Gladiator czekają na Ciebie! Wybierz leasing bądź kredyt „Promocja Letnia” i przekonaj się, jak sobie radzą w nieprzewidywalnej „miejskiej dżungli” oraz na nieodkrytym szlaku.


Skonfiguruj swojego wymarzonego Jeepa, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Jeepa

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych dostępnych w salonach Stellantis. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep®. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów Jeep®.

Logo

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Kredytu Promocja Letnia: wpłata własna: 26.609,00 zł, okres kredytu: 60 miesięcy, 60 miesięcznych rat: 905,08 zł; stopa procentowa zmienna:  9,79%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO):  13,60%, całkowita kwota kredytu: 42.803,26 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu:  16.013,51 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.646,28 zł, odsetki: 11.501,25 zł, obowiązkowe ubezpieczenie GAP Index 20%: 2.865,98 zł), całkowita kwota do zapłaty: 54.304,51 zł. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia AC oraz Bezpieczny Kredyt lub GAP. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 09.08.2022 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. www.fcabank.pl.

Logo