Promocja

Nowy Jeep®? Oferta, której szukasz!

Sprawdź leasing oraz kredyt „Promocja Zimowa”, które umożliwiają korzystne finansowanie zakupu nowych i używanych aut marki Jeep®. 

Leasing „Promocja Zimowa” to rozwiązanie dla Twojej firmy, które umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Jeep®.

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu

Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa

• Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu

• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP

• Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego będącego w ofercie Leasys Polska Sp. z o.o. oraz usług MOPAR

• Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń

• Możliwość dopełnienia wszystkich formalności w salonie - rejestracja na lokalnych numerach tablic rejestracyjnych możliwa w wybranych punktach dealerskich/Oddziałach Leasys


Kredyt „Promocja Zimowa” umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Jeep®.


Atrakcyjne oprocentowanie od 0%

Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa

• Okres spłaty kredytu od 12 do 84 miesięcy

• Niska pierwsza wpłata - tylko 10% wartości samochodu

• Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów Jeep®)

• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Kredyt lub GAP w jednej z dostępnych opcji

• Kredyt dostępny dla osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców


Legendarny Wrangler, praktyczny Renegade, niezawodny Compass i bezkompromisowy Cherokee czekają na Ciebie! Wybierz leasing bądź kredyt „Promocja Zimowa” i przekonaj się, jak sobie radzą w nieprzewidywalnej „miejskiej dżungli” oraz na nieodkrytym szlaku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Szczegółowe warunki leasingu oraz odkupu samochodu są określone w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. Wykup samochodu przez Korzystającego jest opcjonalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland. Oferta jest ograniczona w czasie.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu w cenie 138 400,00 zł brutto, wpłata własna: 26 296,00 zł, okres kredytu: 60 miesięcy, 60 miesięcznych rat: 2 187,13 zł, stopa procentowa stała: 2,99 %, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 5,20 %, całkowita kwota kredytu: 121 762,21 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 9 465,59 zł     (w tym opłata przygotowawcza: 3 546,47 zł, odsetki: 9 465,70 zł, ubezpieczenie GAP Index 20%: 6 111,74 zł), całkowita kwota do zapłaty: 131 228,00 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 02.02.2021 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach Jeep oraz na www.fcabank.pl.

Logo Logo